Υποχρέωση υποβολής Δελτίου Δήλωσης Δαπανών εκ μέρους των Φορέων που υλοποιούν δράσεις Ε.Κ.Τ.
![Εικόνα admin Εικόνα admin](https://socialattica.gr/sites/default/files/users/user_default_picture.png)
Σας ενημερώνουμε ότι οι Φορείς που έχουν πραγματοποιήσει δαπάνες από την έναρξη λειτουργίας μέχρι και τον Αύγουστο 2017 οφείλουν να υποβάλλουν ηλεκτρονικά Δελτίο Δήλωσης Δαπανών (ΔΔΔ) έως την 30/09/2017. Οι δαπάνες που αφορούν την χρονική περίοδο Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2017 πρέπει να δηλωθούν με νέο Δελτίο έως την 15/11/2017.
Σας υπενθυμίζουμε ότι προϋπόθεση για τη δυνατότητα υποβολής ΔΔΔ είναι προηγουμένως να έχει εγκριθεί το Τεχνικό Δελτίο Υποέργου.